Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Champion Finn
Kodi i artikullit: CHF241B127-10
Champion

Champion Finn

Kodi i artikullit: CHF241B127-10
Atlete Lifestyle për fëmijë Champion Finn të krijuara për adoleshentët kanë një dizajn klasik, të thjeshtë dhe lehtësisht të përshtatshëm dhe të kombinueshëm me veshje të ndryshme. Një model klasik me taban pak më të lartë, në një ngjyrë Casual, i cili është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Pjesa e sipërme prej materiali sintetik është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, dhe panelet e ajrimit të vendosura në të ofrojnë ajrosje dhe freski për këmbët, kështu që veshja e përditshme do të jetë e këndshme dhe e rehatshme. Logoja Champion është aty për të theksuar sportivitetin dhe dëshirën për aventurë. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj. Specifikimi: Atlete Lifestyle për fëmijë, për adoleshentë Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme: sintetike Panele ajrimi Logo Champion Taban gome.
5.500 LEK
5.500 LEK
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 38
 • 39
 • 36
 • 37
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Atlete Lifestyle për fëmijë Champion Finn të krijuara për adoleshentët kanë një dizajn klasik, të thjeshtë dhe lehtësisht të përshtatshëm dhe të kombinueshëm me veshje të ndryshme. Një model klasik me taban pak më të lartë, në një ngjyrë Casual, i cili është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Pjesa e sipërme prej materiali sintetik është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur, dhe panelet e ajrimit të vendosura në të ofrojnë ajrosje dhe freski për këmbët, kështu që veshja e përditshme do të jetë e këndshme dhe e rehatshme. Logoja Champion është aty për të theksuar sportivitetin dhe dëshirën për aventurë. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për fëmijë, për adoleshentë
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme: sintetike
 • Panele ajrimi
 • Logo Champion
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Adoleshentë
  Gjinia Fëmijë djem
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete CHF241B109-03
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  5.500 LEK
  Shtoni në shportë
  Champion Finn
  Atlete
  Champion Finn