Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Champion Veer
Kodi i artikullit: CHF241M108-90
Champion

Champion Veer

Kodi i artikullit: CHF241M108-90
Champion Veer janë atlete Lifestyle për meshkuj me një dizajn modern dhe që do të çojnë çdo veshje tuajën në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme sintetike është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur. Falë dizajnit të tyre, ato janë atlete sportive klasike që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pa anashkaluar gjithashtu dhe stilin e bukur sportiv. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe e bën më të lehtë kombinimin me pjesët e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha aktivitetet. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e veçantë të këtij modeli. Tabani i gomës garanton stabilitet duke përmirësuar gjithashtu lëvizjen tuaj. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj.Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike Logo Champion Taban gome Përbërja: 100% PU/Phylon.
7.500 LEK
7.500 LEK
6.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42
 • 44
 • 40
 • 45
 • 41
 • 43
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion Veer janë atlete Lifestyle për meshkuj me një dizajn modern dhe që do të çojnë çdo veshje tuajën në një nivel tjetër. Pjesa e sipërme sintetike është e qëndrueshme dhe e lehtë për t'u mirëmbajtur. Falë dizajnit të tyre, ato janë atlete sportive klasike që garantojnë rehati dhe lehtësi në lëvizje, pa anashkaluar gjithashtu dhe stilin e bukur sportiv. Profili i cekët jep një pamje të veçantë dhe e bën më të lehtë kombinimin me pjesët e tjera të garderobës, ndaj ky është një model për të gjitha aktivitetet. Logoja klasike Champion është një tjetër detaj që kontribuon në stilin e veçantë të këtij modeli. Tabani i gomës garanton stabilitet duke përmirësuar gjithashtu lëvizjen tuaj. Atlete të cilat do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e garderobës tuaj dhe kështu ju mund të zgjidhni me lehtësi si stilin sportiv por gjithashtu dhe një stil më të thjeshtë dhe elegant që përshtatet më së miri me aktivitetet e ditës tuaj.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • Logo Champion
 • Taban gome
 • Përbërja: 100% PU/Phylon

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente
  Champion Veer
  Atlete
  Champion Veer