adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
adidas VL Court 3.0
Kodi i artikullit: ID9083
adidas

adidas VL Court 3.0

Kodi i artikullit: ID9083
Kodi i prodhuesit: NLF95
adidas VL Court 3.0 janë atlete për meshkuj, të krijuara për përdorim të përditshëm dhe për të gjitha llojet e aktiviteteve. Të dizenjuara si për të shkuar në punë, për të dalë për të pirë një kafe, ashtu edhe për shëtitje në qytet, këto atlete me profil të cekët kanë pjesën e sipërme prej lëkure dhe tabanin prej gome që kombinojnë qëndrueshmërinë me elegancën delikate. Vishini, lidhini dhe shijojeni ditën tuaj me rehati dhe stil. Logoja adidas plotëson dizajnin sportiv dhe nxjerr në pah markën tuaj të preferuar. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në sipërfaqe të ndryshme. Specifikimi: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure Lidhëse Logo adidas Taban gome Profil i cekët.
8.400 LEK
8.400 LEK
7.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 42
 • 45 1/3
 • 41 1/3
 • 43 1/3
 • 42 2/3
 • 44
 • 40 2/3
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas VL Court 3.0 janë atlete për meshkuj, të krijuara për përdorim të përditshëm dhe për të gjitha llojet e aktiviteteve. Të dizenjuara si për të shkuar në punë, për të dalë për të pirë një kafe, ashtu edhe për shëtitje në qytet, këto atlete me profil të cekët kanë pjesën e sipërme prej lëkure dhe tabanin prej gome që kombinojnë qëndrueshmërinë me elegancën delikate. Vishini, lidhini dhe shijojeni ditën tuaj me rehati dhe stil. Logoja adidas plotëson dizajnin sportiv dhe nxjerr në pah markën tuaj të preferuar. Tabani i gomës garanton stabilitet të shkëlqyer të lëvizjes në sipërfaqe të ndryshme.

Specifikimi:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure
 • Lidhëse
 • Logo adidas
 • Taban gome
 • Profil i cekët

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand adidas
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG4351
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete IG4352
  8.200 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  9.600 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Atlete ID9077
  6.100 LEK
  Shuma e kursyer 15%
  7.200 LEK
  Shtoni në shportë
  adidas VL Court 3.0
  Atlete
  adidas VL Court 3.0