TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
adidas Produkte ADVANTAGE
Kodi i artikullit:
(F36423)
adidas

adidas Produkte ADVANTAGE

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 7 40 2/3 25
 • 6 39 1/3 24.2
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 11 46 28.4
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10- 45 1/3 28
 • 10 44 2/3 27.6
 • 9- 44 27.1
 • 5 38 23.3
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 8- 42 2/3 26.6
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 8 42 25.9
 • 6- 40 24.6
 • Univerzalno *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX8733
adidas RESPONSE SR janë atlete për meshkuj për vrapim të përshtat...
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ2857
Atletet për meshkuj adidas KAPTIR SUPER janë të destinuara për të...
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Ndihmë