në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
NEW BALANCE Atlete 997H
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CM997HCJ)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Atlete 997H

Çmimi i mëparshëm
14.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
14.900 LEK
Çmimi me zbritje
13.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 44
 • 45
 • 42.5
  42.5
 • 42
 • 41.5
 • 40.5
 • 43
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
NEW BALANCE 997H janë atlete Lifestyle për meshkuj për të gjithë ata që duan të dallohen nga turma. 997H është gjenerata e së ardhmes e orientuar nga e ardhmja e klasikut kult 997 me një dizajn elegant. Atlete të mrekullueshme dhe të ripërmirësuara Lifestyle që vijnë nga vitet '90. 997H përfaqëson një trashëgimi që kapërcen tendencat kryesore. Kështu që zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar dhe përqafoni të ardhmen me atletet New Balance 997H. Specifikimi: Atlete Lifestyle për meshkuj Profil i cekët Lidhëse Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë Teknologjia e shtresës së mesme ENCAP Taban gome.
Detaje

NEW BALANCE 997H janë atlete Lifestyle për meshkuj për të gjithë ata që duan të dallohen nga turma. 997H është gjenerata e së ardhmes e orientuar nga e ardhmja e klasikut kult 997 me një dizajn elegant. Atlete të mrekullueshme dhe të ripërmirësuara Lifestyle që vijnë nga vitet '90. 997H përfaqëson një trashëgimi që kapërcen tendencat kryesore. Kështu që zgjidhni ngjyrën tuaj të preferuar dhe përqafoni të ardhmen me atletet New Balance 997H.

Specifikimi:

 • Atlete Lifestyle për meshkuj
 • Profil i cekët
 • Lidhëse
 • Pjesa e sipërme sintetike dhe rrjetë
 • Teknologjia e shtresës së mesme ENCAP
 • Taban gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete MS237OC
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HC2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HB2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LGT
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.900 LEK
  Ndihmë