TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
adidas Atlete ADVANTAGE I
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0300)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE I

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8-K *
  • 9-K *
  • 4K 20 11.5
  • 5-K *
  • 7-K *
  • 7K *
  • 5K *
  • 6K *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë. Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë. Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre. Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Shirita me ngjitje • Pjesa e sipërme: lëkurë • Tabani prej gome • Kodi i artikullit: EF0300 .
Detaje

adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë.

Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre.

Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita me ngjitje

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: EF0300

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
8-K
9-K
4K 20 11.5
5-K
7-K
7K
5K
6K

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE janë atlete unisex për fëmijë.

Dizajni i tyre është i frymëzuar nga loja e tenisit dhe sjell një pamje klasike sportive.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure sintetike e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj përdorimit të shpeshtë.

Atletet kanë shirita me ngjitje që e bëjnë të lehtë venshjen dhe heqjen, ku këmbët e padurueshme të fëmijëve tuaj janë gati për eksplorim të botës përreth tyre.

Këto atlete për fëmijë janë krijuar posaçërisht për të bërë hapat e parë me lehtësi falë tabanit që mbështetet mirë në dysheme dhe lejon lëvizje më të lehtë.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita me ngjitje

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: EF0300

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
Masa Masa EU Masa në cm
8-K
9-K
4K 20 11.5
5-K
7-K
7K
5K
6K

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete F36603
Shtresa e qëndrueshme e atleteve të fëmijëve të vegjël ju je...
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë