TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
CHAMPION Atlete LARRY PS
Atlete basketbolli për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S31093-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Atlete LARRY PS

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 32 32 20
 • 35 35 22.5
 • 30 30 18
 • 29 29 17
 • 33 33 21
 • 31 31 19
 • 34 34 21.5
 • 28 28 16
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion LARRY PS janë atlete për fëmijë me një pamje klasike sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e atleteve të basketbollit. Ato janë përbërë nga poliuretani dhe material rrjetë, i cili lejon qarkullimin e lehtë të ajrit rreth këmbëve, duke kontribuar në qëndrueshmërinë, jetëgjatësinë dhe komoditetin e tyre. Kombinimi i lidhëses dhe velcro rreth kyçit të kyçit do t'u sigurojë këmbëve stabilitet gjatë aktiviteteve të përditshme, pavarësisht nëse të vegjlit janë në shëtitje, në park ose në fushën e basketbollit.Specifikimet: Atlete për fëmijë Përbërja: 85% poliuretani, 15% rrjetë.
Detaje

Champion LARRY PS janë atlete për fëmijë me një pamje klasike sportive. Dizajni i tyre nxjerr në pah stilin e atleteve të basketbollit. Ato janë përbërë nga poliuretani dhe material rrjetë, i cili lejon qarkullimin e lehtë të ajrit rreth këmbëve, duke kontribuar në qëndrueshmërinë, jetëgjatësinë dhe komoditetin e tyre. Kombinimi i lidhëses dhe velcro rreth kyçit të kyçit do t'u sigurojë këmbëve stabilitet gjatë aktiviteteve të përditshme, pavarësisht nëse të vegjlit janë në shëtitje, në park ose në fushën e basketbollit.
Specifikimet:

 • Atlete për fëmijë
 • Përbërja: 85% poliuretani, 15% rrjetë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Atlete
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Qëllimi Basketboll
  Masa Masa EU Masa në cm
  32 32 20
  35 35 22.5
  30 30 18
  29 29 17
  33 33 21
  31 31 19
  34 34 21.5
  28 28 16
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë