TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
adidas Atlete ADVANTAGE BASE
Atlete lifestyle për meshkuj
Kodi i artikullit:
(EE7693)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE BASE

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 11 46 28.4
 • 9- 44 27.1
 • 8 42 25.9
 • 9 43 1/3 26.7
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 7 40 2/3 25
 • 10- 45 1/3 28
 • 6- 40 24.6
 • 10 44 2/3 27.6
 • 6 39 1/3 24.2
 • Univerzalno *
 • 12 47 1/3 29.3
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj për aktivitete të kohës së lirë, dizajni i të cilave është frymëzuar nga stili i fushave të tenisit. Për shkak të pamjes së tyre klasike, ato përshtaten në mënyrë perfekte në pothuajse çdo kombinim veshjesh. Ata kanë një brendshme të rehatshme tekstili dhe një taban të qëndrueshëm prej gome që garanton stabilitetin dhe jetëgjatësinë e atleteve. Specifikim: • Atlete për meshkuj • Sipërfaqja sintetike • Ngjyra: e zezë .
Detaje

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj për aktivitete të kohës së lirë, dizajni i të cilave është frymëzuar nga stili i fushave të tenisit. Për shkak të pamjes së tyre klasike, ato përshtaten në mënyrë perfekte në pothuajse çdo kombinim veshjesh. Ata kanë një brendshme të rehatshme tekstili dhe një taban të qëndrueshëm prej gome që garanton stabilitetin dhe jetëgjatësinë e atleteve.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Sipërfaqja sintetike

• Ngjyra: e zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
9- 44 27.1
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
10 44 2/3 27.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno
12 47 1/3 29.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE BASE janë atlete për meshkuj për aktivitete të kohës së lirë, dizajni i të cilave është frymëzuar nga stili i fushave të tenisit. Për shkak të pamjes së tyre klasike, ato përshtaten në mënyrë perfekte në pothuajse çdo kombinim veshjesh. Ata kanë një brendshme të rehatshme tekstili dhe një taban të qëndrueshëm prej gome që garanton stabilitetin dhe jetëgjatësinë e atleteve.

Specifikim:

• Atlete për meshkuj

• Sipërfaqja sintetike

• Ngjyra: e zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 28.4
9- 44 27.1
8 42 25.9
9 43 1/3 26.7
8- 42 2/3 26.3
7- 41 1/3 25.5
7 40 2/3 25
10- 45 1/3 28
6- 40 24.6
10 44 2/3 27.6
6 39 1/3 24.2
Univerzalno
12 47 1/3 29.3

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë