TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
adidas Atlete ADVANTAGE K
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0213)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE K

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 5 38 23.3
 • 3 35.5 21.6
 • 4 36 2/3 22.5
 • 3- 36 22.1
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 2- 35 21.2
 • 2 34 20.8
 • Univerzalno *
 • 6- 40 24.6
 • 6 39 1/3 24.2
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
atlete adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë janë atlete që janë të frymëzuara nga tenisi dhe do t'ju japin një pamje klasike të adidas. Pjesa e sipërme e lëkurës ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm për çdo rast. SPECIFIKIM: • Ngjyra: e bardhë, jeshile, gri • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike • Tabani prej gome • Kodi i artikullit: EF0213 .
Detaje

atlete adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë janë atlete që janë të frymëzuara nga tenisi dhe do t'ju japin një pamje klasike të adidas.

Pjesa e sipërme e lëkurës ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm për çdo rast.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e bardhë, jeshile, gri

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: EF0213

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
2- 35 21.2
2 34 20.8
Univerzalno
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

atlete adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë janë atlete që janë të frymëzuara nga tenisi dhe do t'ju japin një pamje klasike të adidas.

Pjesa e sipërme e lëkurës ka një dizajn klasik që është i qëndrueshëm për çdo rast.

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: e bardhë, jeshile, gri

• Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike

• Tabani prej gome

• Kodi i artikullit: EF0213

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
5- 38 2/3 23.8
5 38 23.3
3 35.5 21.6
4 36 2/3 22.5
3- 36 22.1
4- 37 1/3 22.9
2- 35 21.2
2 34 20.8
Univerzalno
6- 40 24.6
6 39 1/3 24.2

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë