në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
NEW BALANCE Produkte 500
Atletet lifestyle për femra
Kodi i artikullit:
(GW500BR)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte 500

  • 37
  • 39
  • 40
  • 38
  • 36
  • 40
  • 36.5
  • 37
  • 39
  • 38
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327SM
14.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
15.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete WS327CG
14.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
15.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë WT31507-BK
3.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluzë WT31507-MBM
3.500 LEK
Shuma e kursyer 10%
3.900 LEK
Ndihmë