TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0221)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE C

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2 34 20.8
  • 2- 35 21.2
  • 11K 29 17.4
  • 1 33 20
  • 13-K 32 19.5
  • 12-K 31 18.7
  • 11-K 30 17.8
  • 10K 28 16.6
  • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Është koha për të luajtur - atletet për fëmijë adidas ADVANTAGE C ndjekin çdo hap të fëmijëve tuaj. Ato janë të destinuara për fëmijë të moshës 4 deri në 10 vjeç. Me një dizajn klasik të frymëzuar nga tenisi, këto atlete janë një aleat i vërtetë në fushë. Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumimit. Atletet kanë rripa Velcro ngjitës që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen, ku të vegjlit e paduruar janë gati për një lojë të palodhur. Falë tabanit, i cili mbështetet mirë në sipërfaqe, lëvizja bëhet më e lehtë dhe kur çdo hap i hedhur është i shkujdesur. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Shirita ngjitës • Lëkurë • Tabani prej gome • Ngjyra: e bardhë / rozë • Kodi i artikullit: EF0221 .
Detaje

Është koha për të luajtur - atletet për fëmijë adidas ADVANTAGE C ndjekin çdo hap të fëmijëve tuaj.

Ato janë të destinuara për fëmijë të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Me një dizajn klasik të frymëzuar nga tenisi, këto atlete janë një aleat i vërtetë në fushë.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumimit.

Atletet kanë rripa Velcro ngjitës që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen, ku të vegjlit e paduruar janë gati për një lojë të palodhur.

Falë tabanit, i cili mbështetet mirë në sipërfaqe, lëvizja bëhet më e lehtë dhe kur çdo hap i hedhur është i shkujdesur.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita ngjitës

• Lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë / rozë

• Kodi i artikullit: EF0221

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
2- 35 21.2
11K 29 17.4
1 33 20
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Është koha për të luajtur - atletet për fëmijë adidas ADVANTAGE C ndjekin çdo hap të fëmijëve tuaj.

Ato janë të destinuara për fëmijë të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Me një dizajn klasik të frymëzuar nga tenisi, këto atlete janë një aleat i vërtetë në fushë.

Pjesa e sipërme është e përbërë prej një lëkure e cila është e butë, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumimit.

Atletet kanë rripa Velcro ngjitës që e bëjnë të lehtë veshjen dhe heqjen, ku të vegjlit e paduruar janë gati për një lojë të palodhur.

Falë tabanit, i cili mbështetet mirë në sipërfaqe, lëvizja bëhet më e lehtë dhe kur çdo hap i hedhur është i shkujdesur.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Shirita ngjitës

• Lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë / rozë

• Kodi i artikullit: EF0221

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
Shkruaj SNEAKERS
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
2- 35 21.2
11K 29 17.4
1 33 20
13-K 32 19.5
12-K 31 18.7
11-K 30 17.8
10K 28 16.6
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EF0107
Atlete për fëmijë unisex adidas GRAND COURT C janë të frymëz...
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Ndihmë