TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
adidas Atlete ADVANTAGE C
Atlete lifestyle për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF0223)
adidas

adidas Atlete ADVANTAGE C

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 2 34 20.8
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 10K 28 16.6
 • 12-K 31 18.7
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 2- 35 21.2
 • 13K 31.5 19.1
 • 1- 33.5 20.4
 • 12K 30.5 18.3
 • 10-K 28.5 17
 • Univerzalno *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ADVANTAGE K janë atlete unisex për fëmijë që frymëzohen nga loja e tenisit dhe do t’ju japin atyre një pamje klasike adidas. Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike ka një dizajn klasik që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për çdo rast. Pjesa e tyre anësore është me vrima dhe tek thembra ka një logo adidas, e cila do t’u tregojë të gjithëve se jeni pjesë e ekipit të adidas. Atletet janë të lidhura me tri shirita me ngjitje, kështu që ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr. Zgjidhni atletet adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë dhe u jepni atyre rehati me cilësi të jashtëzakonshme. Specifikime: • Atlete për fëmijë Unisex • Pjesa e sipërme: lëkurë • Tabani prej gome • Ngjyra: e bardhë • Kodi i artikullit: EF0223 .
Detaje

adidas ADVANTAGE K janë atlete unisex për fëmijë që frymëzohen nga loja e tenisit dhe do t’ju japin atyre një pamje klasike adidas.

Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike ka një dizajn klasik që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për çdo rast.

Pjesa e tyre anësore është me vrima dhe tek thembra ka një logo adidas, e cila do t’u tregojë të gjithëve se jeni pjesë e ekipit të adidas.

Atletet janë të lidhura me tri shirita me ngjitje, kështu që ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

Zgjidhni atletet adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë dhe u jepni atyre rehati me cilësi të jashtëzakonshme.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: EF0223

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
13-K 32 19.5
1 33 20
10K 28 16.6
12-K 31 18.7
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
2- 35 21.2
13K 31.5 19.1
1- 33.5 20.4
12K 30.5 18.3
10-K 28.5 17
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ADVANTAGE K janë atlete unisex për fëmijë që frymëzohen nga loja e tenisit dhe do t’ju japin atyre një pamje klasike adidas.

Pjesa e sipërme e lëkurës sintetike ka një dizajn klasik që është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i përshtatshëm për çdo rast.

Pjesa e tyre anësore është me vrima dhe tek thembra ka një logo adidas, e cila do t’u tregojë të gjithëve se jeni pjesë e ekipit të adidas.

Atletet janë të lidhura me tri shirita me ngjitje, kështu që ato janë jashtëzakonisht të lehta për tu veshur dhe hequr.

Zgjidhni atletet adidas ADVANTAGE K unisex për fëmijë dhe u jepni atyre rehati me cilësi të jashtëzakonshme.

Specifikime:

• Atlete për fëmijë Unisex

• Pjesa e sipërme: lëkurë

• Tabani prej gome

• Ngjyra: e bardhë

• Kodi i artikullit: EF0223

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
2 34 20.8
13-K 32 19.5
1 33 20
10K 28 16.6
12-K 31 18.7
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
2- 35 21.2
13K 31.5 19.1
1- 33.5 20.4
12K 30.5 18.3
10-K 28.5 17
Univerzalno

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete EG3050
adidas LITE RACER CLN K janë atlete për fëmijë për djem të m...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0106
Atlete për të vegjëlit që janë gjithmonë të gatshë...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FZ0105
adidas BREAKNET C janë atlete për fëmijë unisex për veshje të...
4.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete FX7307
adidas DURAMO SL K janë atlete për fëmijë që janë të ga...
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Ndihmë