TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
adidas Bluza W E BRAND HD TT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(FL0147)
adidas

adidas Bluza W E BRAND HD TT

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra me kapuç adidas ESSENTIALS mund të përdoret për vrapim në mëngjes kur dielli nuk është ngritur ende. Kjo bluze ka një prerje komode dhe ju mbron nga shiu. Detaje

Bluza për femra me kapuç adidas ESSENTIALS mund të përdoret për vrapim në mëngjes kur dielli nuk është ngritur ende.

Kjo bluze ka një prerje komode dhe ju mbron nga shiu.

Materiali i butë do të sjellë butësi në lëkurën tuaj.

Logoja metalike adidas i jep asaj një pamje të veçantë.

 

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: E zezë

• Xhepat anësorë

• Prerje e rehatshme

• Lidhja e zinxhirit me gjatësi të plotë

• Kapuç

• Teknologjia e thithjes së djersës Aeroready

• Përbërja materiale: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar

• Kodi i artikullit: FL0147

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Bluza për femra me kapuç adidas ESSENTIALS mund të përdoret për vrapim në mëngjes kur dielli nuk është ngritur ende.

Kjo bluze ka një prerje komode dhe ju mbron nga shiu.

Materiali i butë do të sjellë butësi në lëkurën tuaj.

Logoja metalike adidas i jep asaj një pamje të veçantë.

 

SPECIFIKIM:

• Ngjyra: E zezë

• Xhepat anësorë

• Prerje e rehatshme

• Lidhja e zinxhirit me gjatësi të plotë

• Kapuç

• Teknologjia e thithjes së djersës Aeroready

• Përbërja materiale: 52% pambuk, 48% poliester i ricikluar

• Kodi i artikullit: FL0147

 

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GU0408
adidas W CB SWT është një bluzë për femra që mund ta vishni ...
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie është një bluzë për femra me një pamje ...
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL6303
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapu&ccedi...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL6302
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është një bluze për ...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""