TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Hooded Full Zip Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Full Zip Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Full Zip Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Full Zip Sweatshirt
Kodi i artikullit:
(305265-BS025)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Hooded Full Zip Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
6.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.400 LEK
Shuma e kursyer: 3.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221B607-01
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221B604-23
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221B603-3A
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B608-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Ndihmë