TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Bluza Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Bluza Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Bluza Crewneck Sweatshirt
Kodi i artikullit:
(403850-RS041)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Crewneck Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
5.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.400 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
  • 2XL 15-16Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y
2XL 15-16Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221G604-3B
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203G603-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Ndihmë