TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
ADIDAS Bluza MHE Crew GFX
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(FI4037)
ADIDAS

ADIDAS Bluza MHE Crew GFX

Çmimi i mëparshëm
8.700 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.700 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 4.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas MHE Crew GFX është bluza për meshkuj për përditshmëri që mund ta shoqëroni me pjesën e poshtme të kostumit apo me pantallona për një pamje pak më elegante. Mëngët e gjera, dekolteja klasike e rrumbullakët dhe prerja që ndjek vijën e trupit e bëjnë këtë bluze lehtësisht të kombinueshme. Detaje

adidas MHE Crew GFX është bluza për meshkuj për përditshmëri që mund ta shoqëroni me pjesën e poshtme të kostumit apo me pantallona për një pamje pak më elegante.

Mëngët e gjera, dekolteja klasike e rrumbullakët dhe prerja që ndjek vijën e trupit e bëjnë këtë bluze lehtësisht të kombinueshme.

E përbërë nga një material me një përmbajtje të lartë pambuku, gjë që e bën të rehatshme të vishet gjatë gjithë ditës.

 

Specifikim:

• Bluza për meshkuj

• Materiali: 70% pambuk dhe 30% poliester

• Ngjyra: blu e kaltër  / e bardhë / e kuqe

• Kodi i artikullit: FI4037

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Masa Masa EU Masa në cm
L L
M M
S S
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas MHE Crew GFX është bluza për meshkuj për përditshmëri që mund ta shoqëroni me pjesën e poshtme të kostumit apo me pantallona për një pamje pak më elegante.

Mëngët e gjera, dekolteja klasike e rrumbullakët dhe prerja që ndjek vijën e trupit e bëjnë këtë bluze lehtësisht të kombinueshme.

E përbërë nga një material me një përmbajtje të lartë pambuku, gjë që e bën të rehatshme të vishet gjatë gjithë ditës.

 

Specifikim:

• Bluza për meshkuj

• Materiali: 70% pambuk dhe 30% poliester

• Ngjyra: blu e kaltër  / e bardhë / e kuqe

• Kodi i artikullit: FI4037

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Masa Masa EU Masa në cm
L L
M M
S S
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GK3666
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL7465
Bluza për meshkuj adidas Mens Essentials Hooded Sweatshirt është një m...
4.000 LEK
Shuma e kursyer 50%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GK3667
5.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
10.100 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GM6534
Bëni kombinimin e duhur të veshjes. Lëreni këtë bluze adidas t&eu...
6.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.000 LEK
Ndihmë
string(0) ""
string(0) ""