TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(113251-YS049)
CHAMPION

CHAMPION Bluza HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë