TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(113251-YS049)
CHAMPION

CHAMPION Produkte HOODED FULL ZIP SWEATSHIRT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë