TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP
Bluzë për fëmijë
Kodi i artikullit:
(857968-023)
NIKE

NIKE Produkte JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 4 3-4Y
  • 7 6-7Y
  • 6 5-6Y
  • 5 4-5Y
Ruani në listën e të preferuarave
Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç. Dizajni modern sjell rehati të lartë dhe një pamje tërheqëse. Kjo bluzë është e përbërë nga materiale që japin një ndjesi butësie dhe komoditeti. Në xhepat e ''kangurit'', fëmijët mund të ngrohin duart ose të lënë gjërat e vogla. Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan kontribuojnë në pamjen tuaj perfekte e dhe tërheqëse. Fëmijët do të ndjehen rehat dhe komod në këtë bluzë gjatë gjithë ditës. SPECIFIKIM PRODUKTI: • Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester • Larja e lejuar në lavatriçe • Ngjyra e shfaqur: e zezë dhe e kuqe • Kodi i produktit: 857968-023 .
Detaje

Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Dizajni modern sjell rehati të lartë dhe një pamje tërheqëse.

Kjo bluzë është e përbërë nga materiale që japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Në xhepat e ''kangurit'', fëmijët mund të ngrohin duart ose të lënë gjërat e vogla.

Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan kontribuojnë në pamjen tuaj perfekte e dhe tërheqëse.

Fëmijët do të ndjehen rehat dhe komod në këtë bluzë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e shfaqur: e zezë dhe e kuqe

• Kodi i produktit: 857968-023

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Nike JORDAN JDB JUMPMAN CLASSICS FULL ZIP është bluzë për fëmijë për djem të moshës 4 deri në 10 vjeç.

Dizajni modern sjell rehati të lartë dhe një pamje tërheqëse.

Kjo bluzë është e përbërë nga materiale që japin një ndjesi butësie dhe komoditeti.

Në xhepat e ''kangurit'', fëmijët mund të ngrohin duart ose të lënë gjërat e vogla.

Një zgjedhje interesante e ngjyrave dhe grafika Jordan kontribuojnë në pamjen tuaj perfekte e dhe tërheqëse.

Fëmijët do të ndjehen rehat dhe komod në këtë bluzë gjatë gjithë ditës.

SPECIFIKIM PRODUKTI:

• Përbërja: 60% pambuk, 40% poliester

• Larja e lejuar në lavatriçe

• Ngjyra e shfaqur: e zezë dhe e kuqe

• Kodi i produktit: 857968-023

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Basketboll

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë