TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
Bluze për femra
Kodi i artikullit:
(GL6302)
adidas

adidas Bluza W E CB FL OH HD

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
5.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është një bluze për femra me kapuç që ju jep komoditet të menjëhershëm. Ashtu siç nuk mund ta përcaktoni jetën tuaj të përditshme përmes një karakteristike të vetme, ashtu edhe nuk mund ta përcaktoni këtë bluze. Detaje

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është një bluze për femra me kapuç që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Ashtu siç nuk mund ta përcaktoni jetën tuaj të përditshme përmes një karakteristike të vetme, ashtu edhe nuk mund ta përcaktoni këtë bluze.

Me komoditetin e një bluzeje klasike dhe një stil sportiv me 3 shirita anësore, kjo bluze për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

 • Kapuç i rehatshëm
 • 3 shirita Adidas
 • Ngjyra: e zezë / e bardhë
 • Kodi i produktit: GL6302
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është një bluze për femra me kapuç që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Ashtu siç nuk mund ta përcaktoni jetën tuaj të përditshme përmes një karakteristike të vetme, ashtu edhe nuk mund ta përcaktoni këtë bluze.

Me komoditetin e një bluzeje klasike dhe një stil sportiv me 3 shirita anësore, kjo bluze për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

 • Kapuç i rehatshëm
 • 3 shirita Adidas
 • Ngjyra: e zezë / e bardhë
 • Kodi i produktit: GL6302
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GM7126
Adidas ESSENTIALS LOGO COLORBLOCK CROPPED Hoodie është bluze me kapuç p&e...
6.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.000 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GU0408
adidas W CB SWT është një bluzë për femra që mund ta vishni ...
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GP3500
adidas Z.N.E. Hoodie është një bluzë për femra me një pamje ...
11.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza GL6303
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapu&ccedi...
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Ndihmë