TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
adidas Bluza W E CB FL OH HD
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(GL6303)
adidas

adidas Bluza W E CB FL OH HD

Çmimi i mëparshëm
7.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.200 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 3.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm. Detaje

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Me komoditetin e një modeli klasik dhe një stil sportiv me një shirit  adidas, kjo bluzë për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe të shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

• Model i rehatshëm

• 3-shirita adidas

• Ngjyra: e kuqe / e zezë

• Kodi i produktit: GL6303

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Womens Essentials Colorblock Fleece Hoodie është bluzë me kapuç për femra që ju jep komoditet të menjëhershëm.

Me komoditetin e një modeli klasik dhe një stil sportiv me një shirit  adidas, kjo bluzë për femra është e përshtatshme për trajnimin e yogës në mëngjes të shtunën dhe të shtrirë në divan pasditeve të së dielës.

Specifikim:

• Model i rehatshëm

• 3-shirita adidas

• Ngjyra: e kuqe / e zezë

• Kodi i produktit: GL6303

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H51147
8.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H34467
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza H59282
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Ndihmë