TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(114262-PS061)
CHAMPION

CHAMPION Bluza LADY ROCHESTER INSPIRED CREWNECK

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.000 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 115243-EM501
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 115246-WW005
4.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 115247-KK001
5.000 LEK
Shuma e kursyer 9%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203F611-01
5.900 LEK
Shuma e kursyer 9%
6.500 LEK
Ndihmë