TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte LEAGUE HOODIE JNR
UMBRO Produkte LEAGUE HOODIE JNR
UMBRO Produkte LEAGUE HOODIE JNR
UMBRO Produkte LEAGUE HOODIE JNR
Kodi i artikullit:
(UMA203B602-02)
UMBRO

UMBRO Produkte LEAGUE HOODIE JNR

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 13-14 13-14Y
  • 11-12 11-12Y
  • 7-8 7-8Y
  • 9-10 9-10Y
  • 12/11 11-12Y
  • 08/07 7-8Y
  • 10/09 9-10Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Qëllimi Futboll
Marka UMBRO
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UM221B109-20
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete UM221B105-20
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Ndihmë