TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY
Kodi i artikullit:
(CHA203G601-10)
CHAMPION

CHAMPION Produkte GIRLS ALL OVER HOODY

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • S 7-8Y
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë