TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(112686-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Crewneck Sweatshirt

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MARKER_HR B
SILUETA_HR SWEATSHIRT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MARKER_HR B
SILUETA_HR SWEATSHIRT

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë