TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY
Kodi i artikullit:
(CHA203G603-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • S 7-8Y
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS
S 7-8Y
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_KIDS
SILUETA_HR HOODY WITH ZIP
Masa Masa EU Masa në cm
XS
S 7-8Y
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë