në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
CHAMPION Produkte All Over Full Zip
Kodi i artikullit:
(CHA203G603-01)
CHAMPION

CHAMPION Produkte All Over Full Zip

 • 5-6Y
  5-6Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 13-14Y
  13-14Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY është një bluzë për fëmijë me një pamje të dallueshme dhe klasike. Zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për aventura spontane gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk. Logoja "Champion" në pjesën e përparme i jep kësaj bluze një pamje sportive dhe plot ngjyra. Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe një stil sportiv me bluzën Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY për fëmijë. Specifikimi: Bluzë për fëmijë Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm Logoja Champion Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër Ngjyra: E zezë Kodi i produktit: CHA203G601-01 .
Detaje

Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY është një bluzë për fëmijë me një pamje të dallueshme dhe klasike. Zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për aventura spontane gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk. Logoja "Champion" në pjesën e përparme i jep kësaj bluze një pamje sportive dhe plot ngjyra. Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe një stil sportiv me bluzën Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY për fëmijë.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logoja Champion
 • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i produktit: CHA203G601-01

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S32799-WW001
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë CHA231G809-01
  1.300 LEK
  Shuma e kursyer 32%
  1.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë CHA231G807-Z1
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  2.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluzë CHA231G809-10
  1.300 LEK
  Shuma e kursyer 32%
  1.900 LEK
  Ndihmë