TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody
Kodi i artikullit:
(CHA203G603-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Girls All Over Zip Hoody

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 5-6Y
 • S 7-8Y
 • M 9-10Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY është një bluzë për fëmijë me një pamje të dallueshme dhe klasike. Zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për aventura spontane gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk. Logoja "Champion" në pjesën e përparme i jep kësaj bluze një pamje sportive dhe plot ngjyra. Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe një stil sportiv me bluzën Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY për fëmijë. Specifikimi: Bluzë për fëmijë Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm Logoja Champion Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër Ngjyra: E zezë Kodi i produktit: CHA203G601-01 .
Detaje

Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY është një bluzë për fëmijë me një pamje të dallueshme dhe klasike. Zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për aventura spontane gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë është e përbërë nga pëlhurë e butë e pasur me pambuk. Logoja "Champion" në pjesën e përparme i jep kësaj bluze një pamje sportive dhe plot ngjyra. Lërini të vegjlit tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe një stil sportiv me bluzën Champion GIRLS ALL OVER FULL ZIP HOODY për fëmijë.
Specifikimi:

 • Bluzë për fëmijë
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Logoja Champion
 • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i produktit: CHA203G601-01

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 5-6Y
  S 7-8Y
  M 9-10Y
  L 11-12Y
  XL 13-14Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221G604-3B
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë