TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA213M621-62)
CHAMPION

CHAMPION Bluza RUBBER LOGO HALF ZIP HOODY

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
8.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.900 LEK
Çmimi me zbritje
8.000 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
S S
M M
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 216603-WW001
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 214743-VS516
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 216603-RS053
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 214743-GS502
5.300 LEK
Shuma e kursyer 10%
5.900 LEK
Ndihmë