CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
CHAMPION Urban Lady Full Zip
Kodi i artikullit: 115252-KK001
CHAMPION

CHAMPION Urban Lady Full Zip

Kodi i artikullit: 115252-KK001

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

7.500 LEK
7.500 LEK
2.300 LEK
Shuma e kursyer: 5.200 LEK
Më njoftoni për uljet
  • XS
  • S
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Brand CHAMPION

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 117322-KK001
4.100 LEK
Shuma e kursyer 41%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 117321-GS030
2.900 LEK
Shuma e kursyer 41%
4.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 117322-WW005
4.100 LEK
Shuma e kursyer 41%
6.900 LEK
Shtoni në shportë
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 117317-KK001
3.500 LEK
Shuma e kursyer 41%
5.900 LEK
Shtoni në shportë
CHAMPION Urban Lady Full Zip
Bluza
CHAMPION Urban Lady Full Zip