TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(WT03810-SCI)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Bluza CLASSIC CORE FLEECE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • S *
  • M *
  • L *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza WJ03530-BK
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë