TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Produkte CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Produkte CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Produkte CLASSIC CORE FLEECE
NEW BALANCE Produkte CLASSIC CORE FLEECE
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(WT03810-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte CLASSIC CORE FLEECE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • M *
  • S *
  • L *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka NEW BALANCE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë