TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
NEW BALANCE Bluza Essentials
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(WJ03530-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Bluza Essentials

Çmimi i mëparshëm
7.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS *
 • S *
 • M *
 • L *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shijoni rehatinë e pakrahasuar që bluza për femra New Balance Essentials sjell për ju në çdo kohë. E përbërë nga materiali i butë, me prerje të lirshme dhe kapuç të rregullueshëm, kjo bluzë me një stil modern ofron rehati superiore, pavarësisht nëse dita juaj është e ngarkuar ose ju po shijoni kohën tuaj të lirë. Stili i trashëgimisë sportive dhe logoja NB në këtë bluzë për femra New Balance Essentials ofron një pamje klasike që përshtatet me çdo veshje. Specifikimi: Zinxhir me gjatësi të plotë Kapuç i rregullueshëm Xhepa përpara Përbërja: 60 % pambuk, 40% poliester Ngjyra: E zezë .
Detaje

Shijoni rehatinë e pakrahasuar që bluza për femra New Balance Essentials sjell për ju në çdo kohë. E përbërë nga materiali i butë, me prerje të lirshme dhe kapuç të rregullueshëm, kjo bluzë me një stil modern ofron rehati superiore, pavarësisht nëse dita juaj është e ngarkuar ose ju po shijoni kohën tuaj të lirë. Stili i trashëgimisë sportive dhe logoja NB në këtë bluzë për femra New Balance Essentials ofron një pamje klasike që përshtatet me çdo veshje.
Specifikimi:

 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Xhepa përpara
 • Përbërja: 60 % pambuk, 40% poliester
 • Ngjyra: E zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka NEW BALANCE
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë