në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
Kodi i artikullit:
(CHA213B607-01)
CHAMPION

CHAMPION Produkte ROCH

 • 5-6Y
  5-6Y
 • 7-8Y
  7-8Y
 • 9-10Y
  9-10Y
 • 11-12Y
  11-12Y
 • 13-14Y
  13-14Y
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32789-RS001
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32789-WW001
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32788-BS501
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32787-BS501
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Ndihmë