TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
CHAMPION Bluza ROCH
Kodi i artikullit:
(CHA213G603-08)
CHAMPION

CHAMPION Bluza ROCH

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS *
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH FA_KIDS
SILUETA_HR CREW NECK
Masa Masa EU Masa në cm
XS
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213G605-01
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213G604-08
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213G603-01
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA203G603-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Ndihmë