TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
CHAMPION Produkte ROCH
Kodi i artikullit:
(CHA213G603-08)
CHAMPION

CHAMPION Produkte ROCH

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S32593-ES010
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211G403-04
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CHA221G805-80
1.400 LEK
Shuma e kursyer 22%
1.800 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë CHA221G805-10
1.400 LEK
Shuma e kursyer 22%
1.800 LEK
Ndihmë