TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Boys Roch Full Zip Hoody
Kodi i artikullit:
(CHA213B608-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Boys Roch Full Zip Hoody

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 5-6Y
 • S 7-8Y
 • M 9-10Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH është një bluzë me zinxhir për fëmijë që adhurojnë stilin modern Champion. Ky model është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë për fëmijë është e përbërë nga një përzierje premium materialesh me përmbajtje të lartë pambuku. Logoja e veçantë Champion shtrihet në të gjithë gatësinë dhe i jep asaj një pamje sportive të freskët dhe tërheqëse. Ngushtimet elastike në mëngë dhe në brez, si dhe një jakë e përforcuar parandalojnë lëvizjet e panevojshme dhe parandalojnë që bluza të zgjatet ose prishet gjatë larjes. Zinxhiri me gjatësi të plotë lejon kontrollin e qarkullimit të ajrit dhe është ideal për veshje me shtresa. Kapuçi i gjerë dhe xhepi ''kangur'' e bëjnë atë më praktik dhe sjellin mbulim shtesë për fëmijë tuaj. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin gjatë ditës dhe cilësinë e garantuar të koleksionit Champion ROCH. Specifikimi: Prerje standarde Logoja Champion Xhepi “Kangurit” Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër Ngjyra: e zezë.
Detaje

Champion ROCH është një bluzë me zinxhir për fëmijë që adhurojnë stilin modern Champion. Ky model është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë për fëmijë është e përbërë nga një përzierje premium materialesh me përmbajtje të lartë pambuku. Logoja e veçantë Champion shtrihet në të gjithë gatësinë dhe i jep asaj një pamje sportive të freskët dhe tërheqëse. Ngushtimet elastike në mëngë dhe në brez, si dhe një jakë e përforcuar parandalojnë lëvizjet e panevojshme dhe parandalojnë që bluza të zgjatet ose prishet gjatë larjes. Zinxhiri me gjatësi të plotë lejon kontrollin e qarkullimit të ajrit dhe është ideal për veshje me shtresa. Kapuçi i gjerë dhe xhepi ''kangur'' e bëjnë atë më praktik dhe sjellin mbulim shtesë për fëmijë tuaj. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin gjatë ditës dhe cilësinë e garantuar të koleksionit Champion ROCH.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Logoja Champion
 • Xhepi “Kangurit”
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 5-6Y
  S 7-8Y
  M 9-10Y
  L 11-12Y
  XL 13-14Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221B607-01
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221B604-23
  3.400 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  4.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221B603-3A
  3.200 LEK
  Shuma e kursyer 29%
  4.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë