TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Girls Roch Full Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls Roch Full Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls Roch Full Zip Hoody
CHAMPION Bluza Girls Roch Full Zip Hoody
Kodi i artikullit:
(CHA213G605-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Girls Roch Full Zip Hoody

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS 5-6Y
 • S 7-8Y
 • M 9-10Y
 • L 11-12Y
 • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH është një bluzë me zinxhir për fëmijë që adhurojnë stilin modern Champion. Ky model është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë për fëmijë është përbërë nga një përzierje premium materialesh me përmbajtje të lartë pambuku. Logoja e veçantë Champion shtrihet në të gjithë gatësinë dhe i jep asaj një pamje sportive të freskët dhe tërheqëse. Ngushtimet elastike në mëngë dhe në brez, si dhe një jakë e përforcuar parandalojnë lëvizjet e panevojshme dhe parandalojnë që bluza të zgjatet ose prishet gjatë larjes. Zinxhiri me gjatësi të plotë lejon kontrollin e qarkullimit të ajrit dhe është ideal për veshje me shtresa. Kapuçi i gjerë dhe xhepi ''kangur'' e bëjnë atë më praktike dhe sjellin mbulim shtesë për fëmijët tuaj. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin gjatë ditës dhe cilësinë e garantuar të koleksionit Champion ROCH. Specifikimi: Prerje standarde Logoja Champion Xhepi “Kangurit” Zinxhir me gjatësi të plotë Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër Ngjyra: e zezë.
Detaje

Champion ROCH është një bluzë me zinxhir për fëmijë që adhurojnë stilin modern Champion. Ky model është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. E rehatshme dhe e lehtë për t'u veshur, kjo bluzë për fëmijë është përbërë nga një përzierje premium materialesh me përmbajtje të lartë pambuku. Logoja e veçantë Champion shtrihet në të gjithë gatësinë dhe i jep asaj një pamje sportive të freskët dhe tërheqëse. Ngushtimet elastike në mëngë dhe në brez, si dhe një jakë e përforcuar parandalojnë lëvizjet e panevojshme dhe parandalojnë që bluza të zgjatet ose prishet gjatë larjes. Zinxhiri me gjatësi të plotë lejon kontrollin e qarkullimit të ajrit dhe është ideal për veshje me shtresa. Kapuçi i gjerë dhe xhepi ''kangur'' e bëjnë atë më praktike dhe sjellin mbulim shtesë për fëmijët tuaj. Lërini fëmijët tuaj të shijojnë komoditetin gjatë ditës dhe cilësinë e garantuar të koleksionit Champion ROCH.
Specifikimi:

 • Prerje standarde
 • Logoja Champion
 • Xhepi “Kangurit”
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliestër
 • Ngjyra: e zezë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Marka CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS 5-6Y
  S 7-8Y
  M 9-10Y
  L 11-12Y
  XL 13-14Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221G604-3B
  2.700 LEK
  Shuma e kursyer 31%
  3.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA203G603-01
  2.300 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  4.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë