TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
NIKE Bluza Sportswear Full-Zip
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DM4672-010)
NIKE

NIKE Bluza Sportswear Full-Zip

Çmimi i mëparshëm
10.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
10.400 LEK
Çmimi me zbritje
8.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Sportswear Full-Zip është një bluzë për meshkuj me një kapuç të rehatshëm dhe stilit të trashëguar. Frymëzuar nga bluza origjinale e Nike e vitit 1978, kjo bluzë ka të njëjtin model shevron, duke krijuar një pamje kulti. Pëlhura e thurur ju jep ngrohtësi dhe rehati, ndërsa modeli i ngjitur i chevron ka grafikë të përsëritura Swoosh dhe logon Nike në pjesën e përparme. Kjo bluzë është përbërë nga të paktën 75% fibra poliestër të ricikluar. Kapuçin mund ta përshtatni plotësisht sipas nevojave tuaja. Xhepat mund të shërbejnë për të futur gjërat e vogla në to ose për të ngrohur duart. Specifikim: Bluzë për meshkuj Prerje standarde Zinxhir i plotë Materiali: 100% poliester .
Detaje

Nike Sportswear Full-Zip është një bluzë për meshkuj me një kapuç të rehatshëm dhe stilit të trashëguar. Frymëzuar nga bluza origjinale e Nike e vitit 1978, kjo bluzë ka të njëjtin model shevron, duke krijuar një pamje kulti. Pëlhura e thurur ju jep ngrohtësi dhe rehati, ndërsa modeli i ngjitur i chevron ka grafikë të përsëritura Swoosh dhe logon Nike në pjesën e përparme. Kjo bluzë është përbërë nga të paktën 75% fibra poliestër të ricikluar. Kapuçin mund ta përshtatni plotësisht sipas nevojave tuaja. Xhepat mund të shërbejnë për të futur gjërat e vogla në to ose për të ngrohur duart.

Specifikim:

  • Bluzë për meshkuj
  • Prerje standarde
  • Zinxhir i plotë
  • Materiali: 100% poliester
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:4
Bluza DM4672-013
8.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Bluza DM6548-010
11.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza DM5335-010
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë