TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(217646-EM006)
CHAMPION

CHAMPION Produkte Big Logo Full Zip Hoody

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Champion është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u çlodhur pas një dite të vështirë ose për ndonjë aktivitet spontan gjatë fundjavës. Mund ta vishni edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive - nga palestra deri tek aktivitetet në natyrë. Është e përbërë nga pëlhurë e pasur me pambuk, e cila do të kontribuojë më tej në komoditet dhe rehati. Logoja Champion në pjesën e përparme, e kombinuar me zinxhirin dhe kapuçin, kontribuojnë në pamjen sportive dhe të sofistikuar. Vishni bluzen për meshkuj Champion dhe shijoni ndjesinë e butë që sjell për ju.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Prerje standarte Kapuç i rregullueshëm Zinxhir me gjatësi të plotë Logoja Champion Larje në lavatriçe Përbërja : 80% pambuk, 20% polyester Ngjyra: gri.
Detaje

Bluza për meshkuj Champion është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u çlodhur pas një dite të vështirë ose për ndonjë aktivitet spontan gjatë fundjavës. Mund ta vishni edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive - nga palestra deri tek aktivitetet në natyrë. Është e përbërë nga pëlhurë e pasur me pambuk, e cila do të kontribuojë më tej në komoditet dhe rehati. Logoja Champion në pjesën e përparme, e kombinuar me zinxhirin dhe kapuçin, kontribuojnë në pamjen sportive dhe të sofistikuar. Vishni bluzen për meshkuj Champion dhe shijoni ndjesinë e butë që sjell për ju.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje standarte
 • Kapuç i rregullueshëm
 • Zinxhir me gjatësi të plotë
 • Logoja Champion
 • Larje në lavatriçe
 • Përbërja : 80% pambuk, 20% polyester
 • Ngjyra: gri

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-WW001
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-GS517
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21986-KK001
  6.000 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-KK001
  5.500 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  6.900 LEK
  Ndihmë