TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(531567-01)
PUMA

PUMA Bluza PUMA AS Track Top TR

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
10.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë