TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
UMBRO Bluza Big Logo Crew
Kodi i artikullit:
(UMA213M604-02)
UMBRO

UMBRO Bluza Big Logo Crew

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
2.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Umbro BIG LOGO është e destinuar për të gjithë anëtarët që janë fizikisht aktivë ose duan t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Modeli me një ngjyrë me një prerje të reduktuar ka një logo të mrekullueshme Umbro në një ngjyrë të kundërt në të gjithë gjoksin, e cila ju bën të viheni re nëse jeni duke u stërvitur në palestër apo duke ecur. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë dhe gjithmonë do të ndiheni rehat në të.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Logo Umbro Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për meshkuj Umbro BIG LOGO është e destinuar për të gjithë anëtarët që janë fizikisht aktivë ose duan t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Modeli me një ngjyrë me një prerje të reduktuar ka një logo të mrekullueshme Umbro në një ngjyrë të kundërt në të gjithë gjoksin, e cila ju bën të viheni re nëse jeni duke u stërvitur në palestër apo duke ecur. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë dhe gjithmonë do të ndiheni rehat në të.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Logo Umbro
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA221M605-02
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA221M608-01
  7.600 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  9.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA213M600-3A
  3.300 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza UMA213M615-01
  3.500 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  6.900 LEK
  Ndihmë