TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
UMBRO Produkte Big Logo Crew
Kodi i artikullit:
(UMA213M604-02)
UMBRO

UMBRO Produkte Big Logo Crew

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për meshkuj Umbro BIG LOGO është e destinuar për të gjithë anëtarët që janë fizikisht aktivë ose duan t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Modeli me një ngjyrë me një prerje të reduktuar ka një logo të mrekullueshme Umbro në një ngjyrë të kundërt në të gjithë gjoksin, e cila ju bën të viheni re nëse jeni duke u stërvitur në palestër apo duke ecur. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë dhe gjithmonë do të ndiheni rehat në të.Specifikimi: Bluzë për meshkuj Logo Umbro Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër.
Detaje

Bluza për meshkuj Umbro BIG LOGO është e destinuar për të gjithë anëtarët që janë fizikisht aktivë ose duan t'i ofrojnë vetes rehati pas një dite të vështirë. Modeli me një ngjyrë me një prerje të reduktuar ka një logo të mrekullueshme Umbro në një ngjyrë të kundërt në të gjithë gjoksin, e cila ju bën të viheni re nëse jeni duke u stërvitur në palestër apo duke ecur. Është e përbërë nga një përqindje e lartë e pambukut më të mirë dhe gjithmonë do të ndiheni rehat në të.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Logo Umbro
 • Përbërja: 80% pambuk, 20% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UM221M109-01
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete UM221M103-1V
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:3
  Bluzë UMA221M806-49
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Bluzë UMA221M812-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 18%
  2.200 LEK
  Ndihmë