TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
CHAMPION Produkte HIGH NECK
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(114426-PS157)
CHAMPION

CHAMPION Produkte HIGH NECK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka CHAMPION
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11533-WW001
5.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11536-MS042
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S11429-WW001
6.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.500 LEK
Ndihmë