TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(114779-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Hooded Sweatshirt

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 2.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për femra Champion kombinon stilin sportiv dhe klasik në një të vetëm. Zgjedhje e shkëlqyer pas një dite intensive ose aktiviteteve spontane me miqtë gjatë fundjavës. Mund ta vishni edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive, nga palestra deri tek aktivitetet në natyrë. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju japë rehati dhe komoditet të plotë gjatë gjithë ditës. Logoja dominuese e Champion në pjesën e përparme ju sjell një stil unik. Bëjeni çdo ditë komode me bluzën për femra Champion. Specifikimi: Bluzë për femra Prerje standarde Kapuç i rregullueshëm logo Champion Përbërja: 79% pambuk, 21% poliestër Ngjyra: e bardhë .
Detaje

Bluza për femra Champion kombinon stilin sportiv dhe klasik në një të vetëm. Zgjedhje e shkëlqyer pas një dite intensive ose aktiviteteve spontane me miqtë gjatë fundjavës. Mund ta vishni edhe gjatë aktiviteteve të ndryshme sportive, nga palestra deri tek aktivitetet në natyrë. Pëlhura e butë e pasur me pambuk do t'ju japë rehati dhe komoditet të plotë gjatë gjithë ditës. Logoja dominuese e Champion në pjesën e përparme ju sjell një stil unik. Bëjeni çdo ditë komode me bluzën për femra Champion.
Specifikimi:

 • Bluzë për femra
 • Prerje standarde
 • Kapuç i rregullueshëm
 • logo Champion
 • Përbërja: 79% pambuk, 21% poliestër
 • Ngjyra: e bardhë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Bluza CHA221F601-10
  4.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  5.500 LEK
  Ndihmë