TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
CHAMPION Produkte HOODED
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(216334-WW002)
CHAMPION

CHAMPION Produkte HOODED

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
SILUETA_HR HOODY

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M410-01
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M410-02
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211M405-01
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 214140-EM524
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Ndihmë