në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

CHAMPION Produkte CREWNECK
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(214140-EM524)
CHAMPION

CHAMPION Produkte CREWNECK

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë