TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

PUMA Bluza PUMA Holiday Hoodie FL
PUMA Bluza PUMA Holiday Hoodie FL
PUMA Bluza PUMA Holiday Hoodie FL
PUMA Bluza PUMA Holiday Hoodie FL
Bluza për femra
Kodi i artikullit:
(589549-73)
PUMA

PUMA Bluza PUMA Holiday Hoodie FL

Çmimi i mëparshëm
7.300 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.300 LEK
Çmimi me zbritje
5.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • M M
  • S S
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
Marka PUMA
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 533562-29
7.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.700 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza 847073-01
8.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë