TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
CHAMPION Bluza Colors
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA221M607-45)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Colors

Çmimi i mëparshëm
7.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
7.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 3.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion COLORS është një bluzë me kapuç për meshkuj që mund ta vishni në raste të ndryshme. Zgjedhje e shkëlqyer për një ditë dinamike plot angazhime apo ngjarje spontane në mbrëmje gjatë fundjavës. Ka një xhep “kanguri” që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla. Grafikat Champion theksojnë qartë stilin tuaj sportiv dhe besnikërinë tuaj ndaj kësaj marke me famë botërore. Materiali i butë nga i cili është i përbërë ju garanton komoditetin që meritoni, dhe dizajni i tij përshtatet lehtësisht në stilin tuaj sportiv-elegant.Specifikimi: Bluzë për meshkuj me kapuç Xhep “kangur” Grafika Champion në pjesën e përparme Prerje standarde.
Detaje

Champion COLORS është një bluzë me kapuç për meshkuj që mund ta vishni në raste të ndryshme. Zgjedhje e shkëlqyer për një ditë dinamike plot angazhime apo ngjarje spontane në mbrëmje gjatë fundjavës. Ka një xhep “kanguri” që mund të mbajë të gjitha gjërat tuaja të vogla. Grafikat Champion theksojnë qartë stilin tuaj sportiv dhe besnikërinë tuaj ndaj kësaj marke me famë botërore. Materiali i butë nga i cili është i përbërë ju garanton komoditetin që meritoni, dhe dizajni i tij përshtatet lehtësisht në stilin tuaj sportiv-elegant.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj me kapuç
 • Xhep “kangur”
 • Grafika Champion në pjesën e përparme
 • Prerje standarde

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Bluza
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë