në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning
Bluza për meshkuj
Kodi i artikullit:
(MT13516-BK)
NEW BALANCE

NEW BALANCE Produkte Athletics Higher Learning

 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Tregoni stilin tuaj klasik sportiv në çdo veshje me bluzën për meshkuj New Balance NB Athletics Higher Learning. Ky model me mëngë të shkurtra sjell grafika të frymëzuara nga ngjyrat mahnitëse që kontribuojnë në një pamje moderne. Bluza është prej pëlhure pambuku të rehatshme dhe të qëndrueshme, e cila karakterizohet nga butësia e jashtëzakonshme dhe cilësia e lartë. Lëvizni lirshëm dhe shijoni pamjen autentike sportive të bluzës NB Athletics Higher Learning. Specifikimi: Bluzë për meshkuj Prerje e lirshme Përbërja: 100% pambuk .
Detaje

Tregoni stilin tuaj klasik sportiv në çdo veshje me bluzën për meshkuj New Balance NB Athletics Higher Learning. Ky model me mëngë të shkurtra sjell grafika të frymëzuara nga ngjyrat mahnitëse që kontribuojnë në një pamje moderne. Bluza është prej pëlhure pambuku të rehatshme dhe të qëndrueshme, e cila karakterizohet nga butësia e jashtëzakonshme dhe cilësia e lartë. Lëvizni lirshëm dhe shijoni pamjen autentike sportive të bluzës NB Athletics Higher Learning.
Specifikimi:

 • Bluzë për meshkuj
 • Prerje e lirshme
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka NEW BALANCE
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete MS237OC
  12.200 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HC2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete GM500HB2
  10.400 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  11.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete BB480LGT
  12.500 LEK
  Shuma e kursyer 10%
  13.900 LEK
  Ndihmë