TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Bluza Robo Flash
CHAMPION Bluza Robo Flash
CHAMPION Bluza Robo Flash
CHAMPION Bluza Robo Flash
CHAMPION Bluza Robo Flash
CHAMPION Bluza Robo Flash
Kodi i artikullit:
(CHA221B607-01)
CHAMPION

CHAMPION Bluza Robo Flash

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
2.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS 5-6Y
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Bluza për fëmijë me kapuç Champion për djem sjell një pamje të veçantë. Pëlhura e butë ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe të rehatshme për t'u veshur. Logot masive të Champion 1919 në pjesën e përparme plotësojnë stilin sportiv të kësaj bluzeje për fëmijë. Është një zgjedhje e shkëlqyer për tu veshur gjatë aktiviteteve të përditshme. Kjo bluzë është thjesht e nevojshme në garderobën e një fëmije.Specifikimi:• Bluzë për fëmijë për djem• Mëngë të gjata• Logo Champion• Prerje klasike.
Detaje

Bluza për fëmijë me kapuç Champion për djem sjell një pamje të veçantë. Pëlhura e butë ofron një ndjenjë rehatie dhe e bën atë të lehtë dhe të rehatshme për t'u veshur. Logot masive të Champion 1919 në pjesën e përparme plotësojnë stilin sportiv të kësaj bluzeje për fëmijë. Është një zgjedhje e shkëlqyer për tu veshur gjatë aktiviteteve të përditshme. Kjo bluzë është thjesht e nevojshme në garderobën e një fëmije.
Specifikimi:
• Bluzë për fëmijë për djem
• Mëngë të gjata
• Logo Champion
• Prerje klasike

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
XS 5-6Y
M 9-10Y
S 7-8Y
L 11-12Y
XL 13-14Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221B604-23
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA221B603-3A
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluza CHA213B608-01
2.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë